Výběr z hroznů podcastů

https://pixabay.com/

Vzdělávací nebo chytře zábavný musí být podcast, abych si jeho bajty pustil do mozku. Vybírám mých šest nejoblíbenějších.

Dlouhodobě mám na prvním místě Podcast Studio N – Deník N. Filip Titlbach má příjemný hlas, zve si zajímavé vzdělané hosty a do témat vnáší lidskost.

Zjisti víc jsem objevil teprve nedávno a díl 19 – Krádeže vraků lodí | Podcast Zjisti Víc mě úplně rozsekal, vřele doporučuji.

Kanárci v síti je podcast o sociálních sítích, dezinformacích a americké politice. Povídají si Alexandra Alvarová a Josef Holý, což je expert na algoritmy soc. sítí.

Podcast Dobrovský & Šídlo je asi hodně známý, ale spíše bych chtěl vypýchnout pana Dobrovského, protože způsob a styl přetváření jeho myšlenek do zvukových vln je mi velmi sympatický a doporučuji ještě dva konkrétní rozhovory s Urzou:

Vesmírný podcast Time 4 space od Ondřej Šamárek ze serveru Kosmonautix je poměrně nový a provádí nás různými tématy. Od vyměšování ve vesmíru po manželky kosmonautů. Je také autorem série článků o Vostoku, které jsem 31 týdnů hltal a těšil se na každé úterý, kdy vycházel nový díl.