Můj Kosmírný separátor nefunguje

Může se stát, že po klinutí na tlačítko START se vůbec nic nestane. Děje se tak z několika důvodů:

  1. Nemáte dostatečné povědomí o tom, jak veliký je vesmír, že existuje nespočetně jiných vesmírů a že cokoliv se může stát, se dříve nebo později stane. Doporučuji přejít znovu na úvodní text: Jak jsem vynalezl kosmírný separátor a pročíst si případně pár knih od Carla Sagana, Stephena Hawkinga, Jiřího Grygara nebo Terryho Pratchetta.
  2. Nastavení vaší mysli je v rušivém módu, což negativně ovlivňuje funkci Kosmírného separátoru. Doporučuji uvědomit si, že váš čas běží, brzo zemřete stářím a pokud vám nehrozí akutní nebezpečí smrti například pádem z výšky, otrávením, zastřelení nebo autonehodou je dobré hodit se do klidu a vyzkoušet Kosmírný separátor znovu.
  3. Ve zcela výjimečných případech není vaše mysl vůbec kompatibilní s Kosmírným separátorem. Nabízím tedy zprostředkované zážitky z jeho používá formou cestopisu. První cestu jsem podnikl 16.12.2022 na planetu skoro přesně na druhé straně naší galaxie, která je vhodná pro život zemského typu a žije na něm civilizace, které se již podařilo vyřešit energetickou a ekologickou krizi. Planeta 2X4B