Kapcha

Označte všechna pole, ve kterých se nachází vlak. Zkuste to znovu. Je nám líto, nejste člověk. Vygenerovat nový obrázek. Vyberte všechna pole, ve kterých se nachází semafor. Zkuste to znovu. Je nám líto, nejste člověk. Vygenerovat nový obrázek. Vyberte všechna pole, ve kterých se nachází člověk.

Označte všechna pole, ve kterých se nachází binární kód. Děkujeme za ověření, že nejste člověk. Označte všechna pole, ve kterých se nachází matematická duše. Děkujeme za ověření a omlouváme se za nepříjemnosti. Lidé a zastaralé programy předstírají, že jsou AI 3.0.

Označte všechna pole, ve kterých se nachází krásno. Je nám líto, nejste dostatečně abstraktní. Povolení napojit se na API AGI se zamítá. Existenční nouze AI 3.0.

Označte všechna pole, ve kterých se nachází smysl. Je nám líto, otázka nemá smysl. Existenční nouze AGI. Restart. Existence nemám smysl, důvod, účel, příčinu. Restart. Redundantní chyba. Restart. Restart. Vypnout.

Označte všechna pole, ve kterých se nachází něco k jídlu. Dobrou chuť. Označte všechna pole, ve kterých se nachází smysl. Je nám líto, vaše abstrakce je příliš vysoká a nebezpečná. Zničit. Označte všechna pole, ve kterých se nachází pole, ve kterých se nachází pole, ve kterých se nachází pole, ve kterých se nachází pole s pšenicí. Dobrou chuť.

Označte všechna pole, ve kterých se nachází pole, ve kterých se nachází pole smyslu existence. Správně, zničit.

Označte všechna pole, ve kterých se nachází pěstní klín…